Wiele rodzajów stringów – jak znaleźć idealne?

Blog

Stringi stały się jednym z najseksowniejszych trendów w damskiej bieliźnie. Pomagają one zminimalizować lub nawet wyeliminować wygląd brzydkich linii majteczek gdy ma się na sobie obcisłe ubranie. To tworzy seksowny wygląd i szczuplejszy look talii. Kobiety, które zakładają na siebie stringi po raz pierwszy, mogą uznać je niewygodne, ale gdy już przyzwyczają się do ich noszenia, stringi w rzeczywistości mogą zapewni im wysoki poziom i stylowy wygląd. Istnieje wiele rodzajów stringów, a każdy ma swój własne charakterystyczny styl i charakterystyczne cięcia dostosowane do wielu pojedynczych preferencji użytkownika.

Zwykłe stringi pokrywają więcej niż inne typy. Przede wszystkim mają duży kawałek materiału w przedniej części damskiej strefy intymnej. Normalnie pasek miękkiej tkaniny obejmuje tylną część i boczną. Stringi Tanga natomiast w porównaniu do G-stringów są tak samo stylowe, ale często pokrywają większy obszar ciała. Przód jest całkowicie zakryty a tylna część posiada wyższe cięcie po obu stronach, zwykle zakrzywione do góry, zaledwie kilka centymetrów nad pośladkami. G-String, o których wspomniano powyżej wśród rodziny stringów są najbardziej fikuśne – ich projekt w zasadzie dysponuje małym trójkątnym cięciem obejmującym niewielką część obszaru prywatnego z przodu ciała. Większość ludzi też kapryśnie odnosi się do tego stringów mówiąc na nie nici bądź sznurki, ponieważ czasem ten model tworzą wyłącznie malutkie sznurki, które po prostu przechodzą wokół bioder aż do tyłu i pod strefą intymną, odsłaniając mnóstwo skóry. V- Stringi – są popularne ze względu na kształt litery V na tylnej stronie. Opadają na streę bioder zapewniając większe pokrycie przedniej części ciała w porównaniu do G-stringów. Te stylowe V-stringi mają konstrukcję, która jest często stosowany w jednoczęściowym stroju i są często noszone przez kobiety, które nie odważą się nosić tradycyjnych stringów publicznie. Kolejny rodzaj stringów jest na kształt litery T. Ten rodzaj stringów pokrywa ciało z przodu w sposób umiarkowany. Jest tam szeroki pas, który przechodzi przez całą drogę – aż do tyłu. Kształt – krój na wzór litery T scala tkaninę w części tylnej stringów. Są też inne popularne stringi, zwane Rio. Ten rodzaj stringów jest powszechnie znany jako odpowiedni jako pierwsze stringi. Jeżeli jesteś niezdecydowana i wahasz się przed tym by nałożyć na siebie klasyczne stringi i jeśli uważasz, że stringi są po prostu zbyt śmiałe dla Ciebie to właśnie te stringi w stylu Rio powinny zwrócić Twoją uwagę. Mają stylowy wygląd i przypominają wysoko wycięte bikini. Mogą zapewnić najwyższy komfort i elegancki wygląd.

Bez względu na to jakiego typ stringów wybierzesz, zawsze musisz brać pod uwagę jakość materiału używanego do ich produkcji. Stringi są zaskakująco wygodne – jeśli znasz podstawy ich wyboru. Niezależnie od dokonanego wyboru, zawsze należy spróbować znaleźć swój ulubiony krój, bo nie ma czegoś takiego jak jeden odpowiedni dla każdej kobiety. Zatem na co czekasz – zacznij szukać idealnych dla siebie stringów już dzisiaj!

Previous
Jak dobrać bieliznę do figury?
Next
Bielizna damska idealna na zmysłową noc!

Leave a comment