Bielizna seksowna – bielizna erotyczna

Bez kategorii

Bielizna to najbliższa ciału część ludzkiego ubioru. Ze względu choćby na ten tylko fakt jest z reguły oglądana wyłącznie przez najbliższe nam osoby, a tym samym ma prywatny, intymny wręcz charakter.
Trudno jednak wymagać od kobiet, by na co dzień nosiły seksowną bieliznę. Co prawda dobrze dobrany komplet powinien być zarówno wygodny, jak i urodziwy, jednak te pomyślane jako przeznaczone na wieczór we dwoje bywają specyficznie ozdabiane i nie zawsze praktyczne. W przypadku każdej pary nadchodzi jednak moment, kiedy do sypialni zaczyna zaglądać nuda. Po pewnym czasie temperament maleje, partnerzy przyzwyczajają się do siebie i swoich reakcji, a wskutek tego rutyna nieco obniża temperaturę pomiędzy dwojga. Warto wówczas zmienić nieco standardowy przebieg wspólnych wieczorów. Seksowna, a nawet erotyczna bielizna jest doskonałym sposobem urozmaicenia chwil dla dwojga. Pikantne gadżety zdecydowanie skutecznie podkręcają atmosferę i intensyfikują doznania.
Mężczyźni z natury są wzrokowcami, co sprawia, że na ich entuzjazm doznania wzrokowe wpływają szczególnie mocno. Efektowna i seksowna bielizna potrafi pobudzić ich do działania i na nowo przyciągnąć zainteresowanie. Paradoks polega na tym, że często nagość nieoczywista, umiejętne zasłanianie pewnych partii ciała wywiera dużo lepsze wrażenie niż całkowity brak odzienia.
Nie tylko jednak gustem mężczyzny należy kierować się w wyborze seksownej bielizny. To przede wszystkim kobieta powinna czuć się w niej pewnie i komfortowo, w przeciwnym razie nie spełni ona swojej roli. Cała magia tkwi bowiem w kobiecie i mężczyźnie, bielizna zaś ma być tylko pomocnikiem.
W zależności od upodobań można wybierać spośród kompletów w stylu sportowym, romantycznym lub bardo wyzywającym. Paleta barw także jest nieograniczona. Całość dobrać należy oczywiście do ogólnej atmosfery wieczoru. Najpopularniejszymi motywami wybieranymi przez kobiety są komplety czerwone, czarne oraz białe, wykorzystujące subtelne ozdoby, wykorzystujące koronki, tiule i hafty. Również w kwestii modeli panuje ogromne spectrum wyboru: od jedwabnych halek, przez biustonosze push up, body, aż po skąpe figi i pończochy.
Klasyką na romantyczny wieczór z ukochanym są koronkowe komplety, dzięki którym każda kobieta prezentuje się niesamowicie atrakcyjnie. Sporym zainteresowaniem cieszą się tzw. bodystocking – komplety z wbudowanymi pończochami są idealne dla kobiet obdarzonych długimi nogami oraz kobiecymi krągłościami. Ciekawym pomysłem są także komplety bielizny wykorzystujące gorset; kojarzony z dawnymi niezbyt wygodnymi wdziankami, dzisiaj staje się prawdziwym kobiecym sojusznikiem. Pozwala uzyskać talię osy i optycznie powiększa biust. Wbrew obiegowym opiniom sprawdza się także na puszystych kobietach, eksponując sylwetkę i ukrywając mankamenty. Dla zwolenniczek mocniejszych klimatów są także zestawy wykonane z materiałów skórzanych bądź skóropodobnych.
Możliwość wyboru jest ogromna, a moda na seksowną bieliznę będzie trwać. Warto do wspólnego wyboru ładnej bielizny zaprosić także partnera.

Previous
Figi czy stringi?
Next
Wybór bielizny

Leave a comment