Akcesoria erotyczne, które powinny znaleźć się w każdej sypialni

Blog

Życie erotyczne jest niezmiernie ważne dla trwałości związku. Pary, które prowadzą satysfakcjonujące życie seksualne, są znacznie bardziej zrelaksowane, ich relacje są silniejsze, a zwykła kłótnia nie jest w stanie zburzyć ich więzi. Wielu ludzi niestety wciąż myśli, że erotyka to coś niedozwolonego, coś dla ludzi z marginesu, którzy „źle się prowadzą”. Nic bardziej mylnego i nic bardziej śmiesznego. W czasach, w których żyjemy, kiedy ludzie są świadomi własnego ciała, swoich potrzeb oraz tego, jak ważne jest, aby je zaspokajać, nie jest potrzebna fałszywa pruderia, wręcz przeciwnie. Ludzie, zwłaszcza kobiety powinny nauczyć otwarcie rozmawiać o seksie ze swoimi partnerami, informować ich o swoich fantazjach, o strefach erogennych, o tym, co je kręci i podnieca, a co wręcz przeciwnie. Tylko w taki sposób można zbudować silny związek, opary na mocnych, prawdziwych relacjach.

W trosce o domowe ognisko

Domowe ognisko kojarzone jest przede wszystkim z domem w ogóle, rodziną dziećmi, mężem, żoną. To kobiety zawsze miały dbać o domowe ognisko i zasadniczo niewiele się w tej sprawie zmieniło, może poza świadomością tego, że domowe ognisko rozpala się w sypialni.
Aby żar płonął, a rodzice dawali swoim dzieciom przykład miłości i ciągle niesłabnącej namiętności, muszą sami o to zadbać i regularnie podkładać do tego ogniska, aby strumień rutyny nie zalał ich znienacka, gasząc wszystko, co możliwe po drodze. Jeżeli chcemy dbać o ogień w sypialni, doskonale sprawdzą się do tego akcesoria erotyczne, dlatego każdy kochający się związek powinien wyposażyć się przynajmniej w niektóre z nich.

Domowe akcesoria erotyczne

Podstawą domowej erotyki jest seksowna bielizna, bez względu czy to biustonosz, majtki z dziurką, peniuar, gorset czy body, kobieta musi mieć chociaż jeden komplet bielizny, w której czuje się jak milion dolarów, a jej mężczyzna pożera ją w tym wzorkiem. To samo tyczy się panów. Nikt nie powiedział, że tylko kobiety muszą uwodzić mężczyzn. Seksowne bokserki, sprawią, że partnerka nabierze ochoty, aby zapoznać się bliżej z nimi oraz tym, co one skrywają. Kolejnym niezbędnikiem domowej „apteczki” erotycznej jest wibrator, sztuczne dildo oraz wibrująca nakładka na penisa. Wibracje działają cuda w styczności z miejscami intymnymi dlatego, żeby wszyscy sprawiedliwie mieli szansę na cudowne przeżycia, wibrujące gadżety powinny być dostępne dla obojga partnerów. Erotyczna gra planszowa, kości czy Kamasutra to gadżety, które umilą długie zimowe wieczory we dwoje. Krótka partyjka w planszówkę może mieć naprawdę zaskakujący finał.na blacie kuchennym, na sofie czy dywanie w salonie. Wszystko zależy od fantazji graczy siły emocji, które pojawią się podczas rozgrywki. Nieco więcej pikanterii dodadzą skórzane kajdanki schowane na dnie komody, wyciągane tylko wtedy, kiedy partner zasłuży na klapsa lub mały knebel dla zbyt gadatliwej partnerki. Gadżety z rodziny bdsm idealnie sprawdzą się, kiedy partnerzy poczują potrzebę, nowych mocniejszych doznań. Jeżeli chociaż niewielki gadżet tego typu będzie pod ręką, może być początkiem pięknej i niezwykle ekscytującej i wciągającej podróży do czeluści erotycznego świata.

Dziękujemy portalowi Erotic-med.pl za współpracę merytoryczną.

Previous
Akcesoria BDSM dla początkujących

Leave a comment